Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
312
Czerwonak/Zalesie
kierunek:
Promnice/Północna
5
04
59
6
49
7
14
MS
8
15
45
9
44
10
54
11
12
04
13
05
14
00
Z
40
M
56
Z
15
31
M
16
11
56
Z
17
26
Z
18
24
Z
19
17
Z
20
34
Z
21
22
02
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Ogrodowa
S - W dni nauki szkolnej kurs przez przystanek: Bolechowo-Os./Zespół Szkół