Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
312
Czerwonak/Szkolna
kierunek:
Promnice/Północna
14
11
Z
15
07
Z
16
17
07
Z
37
Z
18
34
Z
19
27
Z
20
44
Z
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje