Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
312
Czerwonak/Pkm
kierunek:
Promnice/Północna
5
07
6
02
52
7
17
MS
8
18
48
9
47
10
57
11
12
07
13
08
14
12
Z
43
M
15
08
Z
34
M
16
14
17
08
Z
38
Z
18
35
Z
19
28
Z
20
45
Z
21
22
05
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Ogrodowa
S - W dni nauki szkolnej kurs przez przystanek: Bolechowo-Os./Zespół Szkół