Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
312
Owińska/Lipowa
kierunek:
Promnice/Północna
5
16
6
13
7
03
30
MS
8
29
59
9
58
10
11
08
12
19
13
20
14
24
Z
59
M
15
21
Z
50
M
16
27
17
21
Z
51
Z
18
46
Z
19
39
Z
20
56
Z
21
22
16
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Ogrodowa
S - W dni nauki szkolnej kurs przez przystanek: Bolechowo-Os./Zespół Szkół