Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
322
Os. Powstańców W-Wy
kierunek:
Czerwonak/Cmentarz
5
03
18
39
54
6
12
32
42
54
7
12
32
47
8
02
17
37
9
02
22
42
10
02
22
42
11
02
22
42
12
02
22
38
58
13
18
38
58
14
18
39
59
15
19
39
59
16
19
39
59
17
19
39
57
18
16
36
56
19
16
36
56
20
16
39
59
21
19
39
22
09
37
23
07
B
B - kurs skrócony do przystanku: Bałtycka