Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
388
Kicin/Rolna
kierunek:
Dębogóra/Dąbrówki
5
40
Z
6
25
Z
7
8
9
29
10
11
12
35
13
45
14
15
03
16
38
17
28
Z
18
33
19
25
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje