Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
388
Kliny/Orla
kierunek:
Dębogóra/Dąbrówki
5
42
Z
6
27
Z
7
8
9
31
10
11
12
38
13
48
14
15
06
16
41
17
31
Z
18
35
19
27
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje