Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
388
Kliny/Brzozowa
kierunek:
Dębogóra/Dąbrówki
5
45
Z
6
30
Z
7
8
9
34
10
11
12
41
13
51
14
15
09
16
44
17
34
Z
18
38
19
30
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje