Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
388
Dębogóra/Leśna
kierunek:
Dębogóra/Dąbrówki
5
53
Z
6
38
Z
7
8
9
42
10
11
12
50
13
14
00
15
18
16
53
17
43
Z
18
46
19
38
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje