Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
397
Bolechowo/Poligonowa
kierunek:
Biedrusko/Park
5
04
T
6
08
K
7
05
K
8
9
10
11
12
13
14
15
27
16
00
47
K
T - kurs skrócony do przystanku: Bolechowo/PKM
K - kurs z pominięciem przystanku: Promnice/Klonowa