Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
432
Tulce/Leśna
kierunek:
Kleszczewo/Park
5
47
6
7
19
49
59
8
9
02
42
10
11
04
G
12
11
PG
13
08
PW
14
46
E
15
19
59
16
39
P
17
21
18
04
E
51
G
19
51
PG
20
49
PG
21
22
49
G
23
31
G
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Szewce/Orzechowa
P - Możliwość przesiadki na linię nr 488 na przystanku: Kleszczewo/Park
G - Kurs z wjazdem do Gowarzewa
W - Kurs z wjazdem na przystanek: Szewce/Orzechowa i do Gowarzewa