Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
432
Nagradowice/Park
kierunek:
Kleszczewo/Park
7
21
PG
8
9
41
10
11
12
13
G
13
14
15
48
PG
16
17
18
G
18
18
PG
19
20
21
58
PG
P - Możliwość przesiadki na linię nr 488 na przystanku: Kleszczewo/Park
G - Kurs z wjazdem do Gowarzewa