Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
432
Bylin/Stacja Benzynowa
kierunek:
Kleszczewo/Park
6
01
7
33
8
03
13
9
16
56
10
11
28
G
12
35
PG
13
37
PW
14
15
05
E
33
16
13
53
P
17
35
18
23
E
19
15
G
20
15
PG
21
12
PG
22
23
10
G
51
G
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Szewce/Orzechowa
P - Możliwość przesiadki na linię nr 488 na przystanku: Kleszczewo/Park
G - Kurs z wjazdem do Gowarzewa
W - Kurs z wjazdem na przystanek: Szewce/Orzechowa i do Gowarzewa