Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
488
Nagradowice/Park
kierunek:
Kleszczewo/Park
4
38
X
5
38
X
6
17
X
7
8
9
10
11
49
X
12
13
14
49
XC
15
16
17
56
X
18
19
31
X
20
21
10
X
X - LINIA BEZ OPŁATY ZA PRZEJAZD
C - kurs przez szkołę