Sobota
Niedziela
488
Krerowo/Pałac
kierunek:
Kleszczewo/Park
16
15
B
17
18
45
XB
19
43
XB
20
21
22
30
XB
X - LINIA BEZ OPŁATY ZA PRZEJAZD
B - Kurs przez Bugaj