Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
488
Lipowiec/
kierunek:
Kleszczewo/Park
16
00
XB
17
18
19
20
21
53
XB
X - LINIA BEZ OPŁATY ZA PRZEJAZD
B - Kurs przez Bugaj