| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM W - Kurs wydłużony do przystanku Swarzędz/Węzeł Przesiadkowy S - Kurs wydłużony do przystanku Swarzędz/Węzeł Przesiadkowy, kurs przez przystanek Gortatowo/Świetlica P - Kurs wydłużony do przystanku Kobylnica/Stacja |