Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
498
Kruszewnia/Os. Izabelin
kierunek:
Swarzędz/Węzeł Przesiadkowy
5
42
Y
6
7
02
Y
40
Y
8
24
Y
53
Y
9
10
52
Y
11
12
13
25
Y
14
20
YB
15
15
YS
16
32
Y
17
32
Y
18
24
Y
19
20
27
Y
21
22
21
YB
52
Y
Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM
B - Kurs przez przystanki Rabowice/Składowisko i Jasin/Rabowicka Pętla
S - Kurs przez przystanek Rabowice/Składowisko