Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
499
Swarzędz/Okrężna
kierunek:
Swarzędz/Os. Kościuszkowców
6
12
Y
7
8
12
Y
9
57
YG
10
11
47
YG
12
13
27
YG
14
17
Y
35
YG
15
52
Y
16
17
18
17
Y
Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM
G - Kurs przez przystanek Gortatowo/Świetlica