Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
499
Swarzędz/Polna
kierunek:
Swarzędz/Os. Kościuszkowców
6
17
Y
7
8
17
Y
9
10
02
YG
11
52
YG
12
13
32
YG
14
22
Y
40
YG
15
57
Y
16
17
18
22
Y
Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM
G - Kurs przez przystanek Gortatowo/Świetlica