Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
499
Swarzędz/Polna
kierunek:
Swarzędz/Os. Kościuszkowców
7
57
Y
8
9
10
27
Y
11
12
43
YG
Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM
G - Kurs przez przystanek Gortatowo/Świetlica