Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
499
Swarzędz/Cieszkowskiego
kierunek:
Swarzędz/Os. Kościuszkowców
6
19
Y
7
8
19
Y
9
10
04
YG
11
54
YG
12
13
34
YG
14
24
Y
42
YG
15
59
Y
16
17
18
24
Y
Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM
G - Kurs przez przystanek Gortatowo/Świetlica