Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
499
Swarzędz/Cybińska
kierunek:
Swarzędz/Os. Kościuszkowców
10
05
YG
11
55
YG
12
13
35
YG
14
43
YG
Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM
G - Kurs przez przystanek Gortatowo/Świetlica