Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
499
Swarzędz/Orla (Geremka)
kierunek:
Swarzędz/Os. Kościuszkowców
0
27
YR
1
2
3
4
5
6
07
Y
7
8
07
Y
9
52
YG
10
11
42
YG
12
13
22
YG
14
12
Y
30
YG
15
47
Y
16
17
18
12
Y
Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM
R - Kurs skrócony do przystanku Swarzędz/Os. Raczyńskiego
G - Kurs przez przystanek Gortatowo/Świetlica