Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
499
Swarzędz/Os. Raczyńskiego
kierunek:
Swarzędz/Os. Kościuszkowców
6
09
Y
7
8
09
Y
9
54
YG
10
11
44
YG
12
13
24
YG
14
14
Y
32
YG
15
49
Y
16
17
18
14
Y
Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM
G - Kurs przez przystanek Gortatowo/Świetlica