Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
560
Błażejewo/Mikołajczyka I
kierunek:
Zaniemyśl/Kościół
3
55
A
4
35
53
L
5
06
6
03
M
7
08
M
31
P
8
9
10
01
11
41
12
44
13
14
14
55
M
15
51
16
51
17
18
28
19
56
20
21
22
23
23
M
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Robakowo/Żernicka Magazyny
P - Kurs przez: Kórnik, ulica Parkowa
A - Linia z wyznaczonymi Punktami Poboru Opłat
L - Kurs skrócony do przystanku: Łękno