Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
560
Zaniemyśl/Rynek
kierunek:
Zaniemyśl/Kościół
4
09
A
49
5
20
6
18
M
7
23
M
46
P
8
9
10
16
11
56
12
59
13
14
29
15
11
M
16
07
17
07
18
43
19
20
11
21
22
23
37
M
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Robakowo/Żernicka Magazyny
P - Kurs przez: Kórnik, ulica Parkowa
A - Linia z wyznaczonymi Punktami Poboru Opłat