Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Św. Michała
kierunek:
Budziszyńska
4
59
5
13
26
40
55
6
10
21
31
41
51
7
01
11
21
31
41
51
8
01
11
21
31
41
51
9
01
10
25
40
55
10
02
S
10
25
40
55
11
10
17
F
25
40
55
12
10
25
40
55
13
10
21
31
41
51
14
01
11
21
31
41
51
15
01
11
21
31
41
51
16
01
11
21
31
41
51
17
01
11
21
31
41
51
18
01
11
21
25
S
31
45
19
05
25
45
20
05
25
32
F
45
21
05
25
45
22
05
25
45
F
58
F
23
13
F
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Rataje, Ron do Starołęka