Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Św. Michała
kierunek:
Budziszyńska
6
30
7
00
30
8
00
30
9
00
30
10
00
25
45
11
05
25
45
12
05
25
45
13
05
25
45
14
05
25
45
15
05
25
45
16
05
25
45
17
05
25
45
18
05
25
45
19
05
25
45
20
05
25
32
F
45
21
05
25
45
22
05
25
45
F
58
F
23
13
F
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha