Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
6
Rynek Łazarski
kierunek:
Miłostowo
9
58
G
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Dworcowy, Dworzec Zachodni