Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
690
Luboń/Wojska Polskiego
kierunek:
Łęczyca/Dworcowa.
7
38
8
33
P
9
10
58
11
12
08
13
51
14
53
15
58
P - Kurs z wjazdem na przystanek: Luboń/Park Przemysłowy