Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Os. Piastowskie
kierunek:
Połabska
4
25
50
5
05
19
33
48
6
03
18
26
35
45
55
7
05
15
25
35
45
55
8
05
15
25
35
45
55
9
05
18
33
48
10
03
18
33
48
11
03
18
33
48
12
03
18
33
48
13
03
18
26
35
45
55
14
05
15
25
35
45
55
15
05
15
25
35
45
55
16
05
15
25
35
45
55
17
05
15
25
35
45
55
18
05
15
25
35
F
42
19
02
22
42
20
02
22
42
21
02
22
42
22
02
22
42
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha