Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
703
Chomęcice/Jesionowa
kierunek:
Konarzewo/Pętla
5
33
A
6
7
20
A
8
50
A
9
10
11
12
49
A
13
14
34
A
15
16
59
A
17
18
19
20
21
22
18
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Sycowska Centrum Handlowe