Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
710
Komorniki/Kolumba
kierunek:
Górczyn Pkm
4
40
5
30
E
6
45
E
7
10
8
11
9
20
10
50
11
12
25
13
35
E
14
10
15
10
16
50
17
18
10
19
35
20
21
05
22
15
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna