Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
710
Sycowska I
kierunek:
Górczyn Pkm
4
53
5
49
E
6
7
04
E
23
8
24
9
33
10
11
03
12
38
13
54
E
14
23
15
23
16
17
03
18
23
19
48
20
21
17
22
27
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna