Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
710
Lange
kierunek:
Górczyn Pkm
4
55
5
51
E
6
7
06
E
25
8
26
9
35
10
11
05
12
40
13
56
E
14
25
15
25
16
17
05
18
25
19
50
20
21
19
22
29
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna