Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
710
Sycowska I
kierunek:
Komorniki/Kolumba
5
26
6
23
7
03
Me
38
8
9
03
10
33
11
48
12
13
13
14
33
15
23
16
23
E
17
43
18
19
04
20
29
E
21
52
22
23
02
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna
M - Kurs skrócony do przystanku: Komorniki/Ks. Malinowskiego
e - Nie kursuje w okresie ferii letnich