Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
716
Komorniki/Topolowa
kierunek:
Głuchowo/Stawna
5
15
50
6
12
G
34
H
57
7
24
G
47
H
8
08
G
42
H
9
12
G
37
57
10
27
G
42
11
13
32
52
G
12
33
13
05
25
H
48
G
14
15
H
38
15
08
H
33
58
H
16
26
G
43
17
15
58
G
18
12
32
19
07
17
H
43
G
20
22
21
00
H
45
G
22
25
23
00
G
35
G - Kurs wydłużony do pętli: Gołuski
H - Kurs wydłużony do przystanku: Chomęcice/Środkowa