Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
799
Palędzie/Leśna
kierunek:
Gołuski/Starowiejska
5
51
XG
6
47
XG
7
8
9
10
11
12
12
X#
13
09
X#
14
09
X#
15
23
XG
47
XG
16
23
XG
17
14
XG
X - LINIA BEZ OPŁATY ZA PRZEJAZD
G - Kurs wydłużony do przystanku: Gołuski/Starowiejska
# - Kurs wydłużony do przystanku: Gołuski/Starowiejska, z pominięciem Leśnej Polany