Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Miłostowo
kierunek:
Ogrody
6
05
35
7
05
35
8
05
35
9
05
35
10
05
27
47
11
07
27
47
12
07
27
47
13
07
27
47
14
07
27
47
15
07
27
47
16
07
27
47
17
07
27
47
18
07
27
47
19
07
27
47
20
07
27
47
21
07
27
47
22
07
27
44
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Dworzec Zachodni