Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Przeźmierowo/Wiadukt
kierunek:
Ogrody
4
16
53
C
5
05
e
6
01
46
7
22
8
46
9
10
01
A
11
14
38
12
40
13
40
48
A
14
15
A
35
A
47
15
56
A
16
17
20
18
14
19
08
53
e - Nie kursuje w okresie ferii letnich
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan