Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Piękna
kierunek:
Ogrody
4
30
5
07
C
19
e
6
16
7
01
37
8
9
01
10
16
A
11
29
53
12
55
13
55
14
03
A
30
A
50
A
15
02
16
11
A
17
35
18
29
19
23
20
08
e - Nie kursuje w okresie ferii letnich
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan