Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Przeźmierowo/Wiadukt
kierunek:
Lusówko/Kościół
5
56
A
6
7
48
A
8
9
43
A
10
24
AT
11
06
12
13
11
14
23
A
15
16
21
A
17
18
28
A
19
20
23
A
21
43
CA
22
23
32
C
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
T - Kurs skrócony do przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum