Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Swadzim/Wiadukt
kierunek:
Lusówko/Kościół
6
00
A
7
52
A
8
9
47
A
10
28
AT
11
09
12
13
14
14
27
A
15
16
25
A
17
18
32
A
19
20
27
A
21
47
CA
22
23
35
C
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
T - Kurs skrócony do przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum