Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Swadzim/Kładka
kierunek:
Ogrody
4
35
5
39
O
6
34
K
7
8
02
9
10
35
K
11
12
15
13
14
51
15
32
16
36
17
30
18
19
20
21
19
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
O - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn i przystanek: Swadzim/Auchan