Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Przeźmierowo/Wiadukt
kierunek:
Ogrody
4
39
5
48
O
6
38
K
7
8
07
9
10
39
K
11
12
20
13
14
56
15
37
16
41
17
35
18
19
20
21
28
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
O - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn i przystanek: Swadzim/Auchan