Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Góra/Długa II
kierunek:
Ogrody
5
19
O
6
14
K
7
8
9
10
15
K
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
O - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn i przystanek: Swadzim/Auchan