Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Swadzim/Auchan
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
5
21
A
6
7
8
9
36
A
10
11
06
A
12
13
22
GO
14
24
A
15
29
GL
16
31
A
17
34
O
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
G - Kurs skrócony do pętli: Góra
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn
L - Kurs z wjazdem na przystanek: Tarnowo Pdg/Szkolna i pętlę: Kokoszczyn