Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Swadzim/Wiadukt
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
6
42
7
8
9
24
10
11
41
G
12
13
41
14
15
42
K
16
17
54
K
18
19
47
20
21
22
47
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
G - Kurs skrócony do pętli: Góra