Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Tarnowo Pdg/Okrężna
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
6
56
A
7
8
9
38
A
10
11
55
AG
12
13
55
A
14
15
56
O
16
17
18
08
O
19
20
01
A
21
22
23
01
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
G - Kurs skrócony do pętli: Góra
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn